Vaše pozice: Čtyřlístek » Ostrava 20. 4. 2010: Ve Čtyřlístku dveře dokořán!

Ostrava 20. 4. 2010: Ve Čtyřlístku dveře dokořán!

Víte, co je to snoezelen? Víte, jak probíhá hipoterapie, nebo jak se plete proutěný košík a nebo jak lze utkat textilní koberec? To vše a ještě mnohem více se dozvíte, ale také uvidíte na vlastní oči, pokud ve čtvrtek 20. května letošního roku v době od 9.00 do 15.00 hodin využijete Dne otevřených dveří ve Čtyřlístku – centru pro osoby se zdravotním postižením Ostrava.

Jeho největší pobytové zařízení, Domov Barevný svět, najdete na Hladnovské ulici 151/119 v Ostravě-Muglinově, kde nacházejí zdejší klienti vše, co potřebují, aby se cítili co nejlépe: rehabilitační služby včetně hipoterapie, ergodílny nebo rehabilitačního bazénu, ošetřovatelskou péči, ale také místnosti pro speciální terapii snoezelen a mnoho dalšího...

Čtyřlístek Ostrava bude mít „dveře dokořán“ ve všech svých pobytových zařízeních, denních i týdenních stacionářích v různých částech Ostravy. Tato největší a jedna z nejmodernějších organizací nejen v Ostravě, ale v celostátním měřítku, poskytuje širokou škálu sociálních služeb lidem od útlého mládí až do stáří.

Podrobnosti o tom, kam se můžete přijít podívat a co všechno můžete najít v jednotlivých zařízeních Čtyřlístku, kde pečují celkem o více než 400 dětí a dospělých se zdravotním postižením, najdete na jeho internetových stránkách na adrese www.uspostrava.cz. Přijďte a nechte se překvapit!

Bohdana Rywiková
vztahy k veřejnosti
Čtyřlístek – centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava

Zpět na aktuality