Vaše pozice: Čtyřlístek » Ostrava 22. 8. 2013 - LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI V HOTELU VISTA

Ostrava 22. 8. 2013 - LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI V HOTELU VISTA

Odpoledne plné zábavy a her jako rozloučení s prázdninami připravují na čtvrtek 29. srpna letošního roku zaměstnanci ostravského hotelu Vista pro klienty Čtyřlístku – centra pro osoby se zdravotním postižením Ostrava. Iniciátorem této akce je manažer hotelu, Mgr. Ing. Pavel Sychra, jenž s tímto nápadem přišel poprvé již v loňském roce a udělal tak spolu se svými kolegy velkou radost více než šedesátce klientů ze všech zařízení ostravského Čtyřlístku, kteří v areálu hotelu Vista prožili skvělé odpoledne zakončené diskotékou.

Manažer Pavel Sychra je toho názoru, že „je naší povinností podporovat společenskou odpovědnost a pomáhat těm, kteří si sami pomoci nemohou. Otázkou je, komu a jakým způsobem. V loňském roce se zrodil nápad uspořádat zábavné soutěžní odpoledne pro klienty s mentálním a tělesným postižením z ostravského Čtyřlístku. Do té doby jsme sice neměli s pořádáním podobných akcí žádnou zkušenost, takže jsme dost dobře nedokázali odhadnout, do čeho jdeme, ale nakonec byli ze setkání s hendikepovanými lidmi všichni příjemně překvapeni a měli jsme velkou radost, že se vše povedlo k oboustranné spokojenosti.

Také na letošní „loučení s prázdninami“ v hotelu Vista připravují jeho zaměstnanci pro malé i dospělé klienty Čtyřlístku opět řadu zábavných soutěží ve venkovním areálu hotelu, diskotéku a něco dobrého na zub jako odměnu pro soutěžící. Všichni věří, že počasí bude této události přát přinejmenším stejně, jako v loňském roce a těší se na společné setkání s přáteli z hotelu Vista. Tím však kontakty hotelu se Čtyřlístkem zdaleka nekončí: pod patronací společnosti Boswell tady připravují na závěr letošního roku již druhý benefiční koncert ve prospěch klientů ostravského Čtyřlístku.

BOHDANA RYWIKOVÁ
vztahy s veřejností
Čtyřlístek – centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava

Zpět na aktuality