Vaše pozice: Čtyřlístek » Služby » Domov Třebovice

Domov Třebovice

Třebovický park 5376/1, 722 00 Ostrava - Třebovice,
tel. ústředna: 596 223 211

Vedoucí zařízení: Mgr. Taťána Piskallová (tel.: 599 503 151, GSM: 739 362 852, e-mail: vedouciDT@ctyrlistekostrava.cz), sociální pracovnice: 599 503 152, 599 503 153, e-mail: DTvedsp@ctyrlistekostrava.cz; DTsoc@ctyrlistekostrava.cz, ošetřovatelský úsek: 599 503 155.

Domov Třebovice je zařízením Čtyřlístku – centra pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, v němž poskytujeme pobytovou sociální službu. Domov sídlí ve dvoupodlažní bezbariérové budově s vlastním stravovacím provozem a zahradou v areálu Třebovického parku. Klienti zde mají k dispozici čtyři domácnosti pro 4 – 6 osob v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Každá moderně vybavená domácnost má svůj obývací pokoj včetně kuchyňského koutu, WC a koupelny.

Komu poskytujeme službu

Službu poskytujeme celoročně, nepřetržitě 20 klientům, dospělým lidem s mentálním postižením i v kombinaci s tělesným a smyslovým postižením, kteří potřebují vysokou míru podpory.

Poslání

Usilujeme o sociální začlenění lidí se zdravotním postižením prostřednictvím poskytování sociální péče a odborné pomoci.

Jaké jsou cíle poskytované služby

  • Rozvíjet a upevňovat individuální schopnosti a dovednosti klientů
  • Podporovat jejich samostatné rozhodování
  • Aktivizovat je ke smysluplnému trávení volného času a poskytovat jim k tomu podmínky
  • Posilovat jejich vztahy a život v přirozeném prostředí
  • Podporovat je v tom, aby uměli využívat běžné společenské nabídky

Se zájemci o službu jedná sociální pracovník zařízení.

Logolinka

Domov Třebovice vznikl díky finanční podpoře z evropských fondů prostřednictvím Regionálního operačního programu Moravskoslezsko a s podporou statutárního města Ostravy.

Kde nás najdete

Dokumenty ke stažení

Fotogalerie

Domov Třebovice Domov Třebovice Domov Třebovice Domov Třebovice Domov Třebovice Domov Třebovice Domov Třebovice Domov Třebovice Domov Třebovice