Vaše pozice: Čtyřlístek » „Srdcaři“ zase ve Čtyřlístku

„Srdcaři“ zase ve Čtyřlístku

V neděli 14. června nás po jedenácté navštívili členové motorkářského klubu „Srdcaři“. Znamenalo to pozvání pro všechny, kteří si rádi prohlédnou úžasné stroje a nebojí se jízdy na nich.

Motorkáři přijeli, udělali tradiční „kolečko“ zahradou a už se objevovali zájemci o svezení, nebo prohlídku motorek. Na všechny zájemce se dostalo, všichni si mohli zajezdit. Bylo to milé a krásné dopoledne, které udělalo radost všem. A naše kamarády, kteří kromě motorek přivezli i sladkosti a upomínkové předměty, jsme na oplátku odměnili domečkem s čekající motorkou. Závěrečnou společnou fotografií vyvrcholilo krásné dopoledne. A všichni se už začali těšit na příští rok.

 

Svatopluk Aniol

Fotogalerie

Zpět na aktuality